Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Floks (Phlox ) - gatunki, odmiany, warunki uprawy w ogrodzie

Floks (Phlox ) - gatunki, odmiany, warunki uprawy w ogrodzie 2017/10/12 00:59 #88620

  • mirdem
  • mirdem Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2373
  • Otrzymane podziękowania: 5818
Poll to pewnie jest jak z jedzeniem grzybów , jeść można wszystkie , z tym , ze niektóre tylko jeden raz 2smiech 2smiech 2smiech
Pozdrawiam wiosennie przez cały rok - Mirka - :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Floks (Phlox ) - gatunki, odmiany, warunki uprawy w ogrodzie 2017/10/12 07:14 #88622

  • Efkaraj
  • Efkaraj Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Każdy kolor jest piękny, pod warunkiem, że jest czerwony :)
  • Posty: 13609
  • Otrzymane podziękowania: 31917
mirdem napisał:
Powiem Wam dziewczyny szczerze , że nawet nie brałam pod uwagę innej opcji niż Lawendelwolke i nawet go nigdy nie weryfikowałam :glupek :glupek ot dałam labelkę i przyjęłam , że z pewnego źródła to musi się odmiana zgadzać , a rzeczywiście nie wygląda jak powinien , nawet na zdjęciu w Zielonych Progach jest inny floks niż u mnie gwizdac gwizdac , mnie mój bardziej odpowiada kolorystycznie :mniam :mniam ...................... a co do odmiany skłaniałabym się ku opcji , że jest to David's Lavender wysokość , wielkość i kolor kwiatu , termin kwitnienia pasują , może to on . Jak myślicie ?

Jak myślisz Mirko, mam mu zmienić imię w wątku na David's Lavender? Bo tak mam od początku dziwne uczucie, że mamy błąd w bazie z tym floksem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.


--=reklama=--

 

Floks (Phlox ) - gatunki, odmiany, warunki uprawy w ogrodzie 2017/10/12 09:35 #88643

  • markita
  • markita Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4368
  • Otrzymane podziękowania: 8017
Pooglądałam go sobie i chyba faktycznie masz Mirko David's Lavender :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): mirdem

Floks (Phlox ) - gatunki, odmiany, warunki uprawy w ogrodzie 2017/10/12 12:28 #88667

  • Efkaraj
  • Efkaraj Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Każdy kolor jest piękny, pod warunkiem, że jest czerwony :)
  • Posty: 13609
  • Otrzymane podziękowania: 31917
To go zmieniam na Dawida
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): mirdem

Floks (Phlox ) - gatunki, odmiany, warunki uprawy w ogrodzie 2017/11/18 15:36 #94374

  • mirdem
  • mirdem Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2373
  • Otrzymane podziękowania: 5818
Jakby ktos się nudził to piękne floksy do pooglądania tutaj
Pozdrawiam wiosennie przez cały rok - Mirka - :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): zanetatacz

Floks (Phlox ) - gatunki, odmiany, warunki uprawy w ogrodzie 2017/11/18 17:56 #94401

  • mirdem
  • mirdem Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2373
  • Otrzymane podziękowania: 5818
Kiedyś nawet pisałam do nich , żeby zrobic zamówienie , ale niestety nie dało się :( :( :( :(
Pozdrawiam wiosennie przez cały rok - Mirka - :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): zanetatacz

Floks (Phlox ) - gatunki, odmiany, warunki uprawy w ogrodzie 2018/02/12 19:17 #104278

  • GosiaM
  • GosiaM Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Małgoś
  • Posty: 1175
  • Otrzymane podziękowania: 4112
:kocham Ja jestem tu nowa i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do grona szaleńców floksowych .? :)
Mam bardzo dużo odmian, siewek i też zamówiłam na jesieni floksy z litwy ponad 30 odmian, które zimują zadołowane w ogrodzie.
Może się na jakieś wymienimy? A może ktoś odsprzeda jakieś kolorki których nie mam ?:) flower flower :mniam recourse
zielonozakreceni.pl/forum/ogrody-zielono-zakreconych/9755-wszystko-od-nowa?start=%1$d
"Otwarcie drzwi i wyjście do ogrodu jest najbardziej ekscytującym wydarzeniem każdego dnia"

"Zakładaj własne ogrody i ozdabiaj swoją duszę zamiast czekać aż ktoś inny przyniesie ci kwiaty"
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Semper, zanetatacz

Floks (Phlox ) - gatunki, odmiany, warunki uprawy w ogrodzie 2018/02/12 20:08 #104284

  • Semper
  • Semper Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2332
  • Otrzymane podziękowania: 5686
GosiaM napisał:
:kocham Ja jestem tu nowa i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do grona szaleńców floksowych .? :)
Mam bardzo dużo odmian, siewek i też zamówiłam na jesieni floksy z litwy ponad 30 odmian, które zimują zadołowane w ogrodzie.
Może się na jakieś wymienimy? A może ktoś odsprzeda jakieś kolorki których nie mam ?:) flower flower :mniam recourse

Fotki proszę fotki. clap
Pochwal się co zamówiłaś
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Floks (Phlox ) - gatunki, odmiany, warunki uprawy w ogrodzie 2018/02/12 20:10 #104285

  • markita
  • markita Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4368
  • Otrzymane podziękowania: 8017
Gosia czy jesteś tą Gosią, o której myślę ;)? Tą z fb?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Floks (Phlox ) - gatunki, odmiany, warunki uprawy w ogrodzie 2018/02/12 20:41 #104295

  • Semper
  • Semper Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2332
  • Otrzymane podziękowania: 5686
Ja też chyba Ciebie znam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Floks (Phlox ) - gatunki, odmiany, warunki uprawy w ogrodzie 2018/02/12 21:21 #104300

  • Ness
  • Ness Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1915
  • Otrzymane podziękowania: 2881
Czy ktoś kiedyś uprawiał floksy z nasion? Chodzi mi o wysiew własny, w domowych warunkach.
pozdrawiam
Jaguś

Jeśli nie wiesz co masz dalej zrobić, zrób sobie kawę

Nad rzeczką, opodal krzaczka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Floks (Phlox ) - gatunki, odmiany, warunki uprawy w ogrodzie 2018/02/13 12:50 #104340

  • mirdem
  • mirdem Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2373
  • Otrzymane podziękowania: 5818
Moje wysiewaja sie same w ogrodzie :P :P .............. mam nadzieję , że któregoś lata zobaczę jakieś ciekawe siewki :lol:
Pozdrawiam wiosennie przez cały rok - Mirka - :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Floks (Phlox ) - gatunki, odmiany, warunki uprawy w ogrodzie 2018/02/13 14:34 #104357

  • GosiaM
  • GosiaM Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Małgoś
  • Posty: 1175
  • Otrzymane podziękowania: 4112
Pewnie, tak. To zależy którą masz na myśli :P :P
zielonozakreceni.pl/forum/ogrody-zielono-zakreconych/9755-wszystko-od-nowa?start=%1$d
"Otwarcie drzwi i wyjście do ogrodu jest najbardziej ekscytującym wydarzeniem każdego dnia"

"Zakładaj własne ogrody i ozdabiaj swoją duszę zamiast czekać aż ktoś inny przyniesie ci kwiaty"
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Floks (Phlox ) - gatunki, odmiany, warunki uprawy w ogrodzie 2018/02/13 14:41 #104360

  • GosiaM
  • GosiaM Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Małgoś
  • Posty: 1175
  • Otrzymane podziękowania: 4112
Z Litwy floksy siedzą na razie w doniczkach zadołowane i czekają na lato. Mam inne floksiki. A właśnie teraz idę pikowac w doniczuszki sieweczki które wysiałam na jesieni i w styczniu :)
zielonozakreceni.pl/forum/ogrody-zielono-zakreconych/9755-wszystko-od-nowa?start=%1$d
"Otwarcie drzwi i wyjście do ogrodu jest najbardziej ekscytującym wydarzeniem każdego dnia"

"Zakładaj własne ogrody i ozdabiaj swoją duszę zamiast czekać aż ktoś inny przyniesie ci kwiaty"
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Floks (Phlox ) - gatunki, odmiany, warunki uprawy w ogrodzie 2018/02/13 14:41 #104361

  • GosiaM
  • GosiaM Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Małgoś
  • Posty: 1175
  • Otrzymane podziękowania: 4112
:) Razy trzy poszło? Coś z tym netem jest nie tak. Usuńcie prosze niepotrzebne, bo ja nie wiem jak :)
zielonozakreceni.pl/forum/ogrody-zielono-zakreconych/9755-wszystko-od-nowa?start=%1$d
"Otwarcie drzwi i wyjście do ogrodu jest najbardziej ekscytującym wydarzeniem każdego dnia"

"Zakładaj własne ogrody i ozdabiaj swoją duszę zamiast czekać aż ktoś inny przyniesie ci kwiaty"
Ostatnio zmieniany: 2018/02/13 14:44 przez GosiaM.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Floks (Phlox ) - gatunki, odmiany, warunki uprawy w ogrodzie 2018/02/13 15:27 #104369

  • markita
  • markita Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4368
  • Otrzymane podziękowania: 8017
Gosiu pod postem, oprócz "odpowiedz", dzięki któremu wstawiasz nowego posta, masz jeszcze "usuń" - możesz sama skasować dubel, albo "edytuj", czyli możliwość poprawy posta już napisanego.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Floks (Phlox ) - gatunki, odmiany, warunki uprawy w ogrodzie 2018/02/16 19:02 #104814

  • Ness
  • Ness Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1915
  • Otrzymane podziękowania: 2881
GosiaM napisał:
A właśnie teraz idę pikowac w doniczuszki sieweczki które wysiałam n[a jesieni i w styczniu :)

Gosiu możesz napisać coś więcej o tym jak je wysiewałaś?
pozdrawiam
Jaguś

Jeśli nie wiesz co masz dalej zrobić, zrób sobie kawę

Nad rzeczką, opodal krzaczka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Floks (Phlox ) - gatunki, odmiany, warunki uprawy w ogrodzie 2018/03/26 18:14 #110041

  • GosiaM
  • GosiaM Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Małgoś
  • Posty: 1175
  • Otrzymane podziękowania: 4112
zielonozakreceni.pl/forum/ogrody-zielono-zakreconych/9755-wszystko-od-nowa?start=%1$d
"Otwarcie drzwi i wyjście do ogrodu jest najbardziej ekscytującym wydarzeniem każdego dnia"

"Zakładaj własne ogrody i ozdabiaj swoją duszę zamiast czekać aż ktoś inny przyniesie ci kwiaty"
Ostatnio zmieniany: 2018/03/26 18:21 przez GosiaM.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Floks (Phlox ) - gatunki, odmiany, warunki uprawy w ogrodzie 2018/03/26 18:17 #110043

  • GosiaM
  • GosiaM Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Małgoś
  • Posty: 1175
  • Otrzymane podziękowania: 4112
zielonozakreceni.pl/forum/ogrody-zielono-zakreconych/9755-wszystko-od-nowa?start=%1$d
"Otwarcie drzwi i wyjście do ogrodu jest najbardziej ekscytującym wydarzeniem każdego dnia"

"Zakładaj własne ogrody i ozdabiaj swoją duszę zamiast czekać aż ktoś inny przyniesie ci kwiaty"
Ostatnio zmieniany: 2018/03/26 21:38 przez GosiaM.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Floks (Phlox ) - gatunki, odmiany, warunki uprawy w ogrodzie 2018/03/26 18:18 #110044

  • GosiaM
  • GosiaM Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Małgoś
  • Posty: 1175
  • Otrzymane podziękowania: 4112
Czemu tutaj taka cisza? Słuchajcie siewki rosną ładnie w cieplarni. Floksy wyrastają na dworku. I już kilka z Litwy również puszcza pędy. A jak u Was się wszystko miewa? :) :slonko
zielonozakreceni.pl/forum/ogrody-zielono-zakreconych/9755-wszystko-od-nowa?start=%1$d
"Otwarcie drzwi i wyjście do ogrodu jest najbardziej ekscytującym wydarzeniem każdego dnia"

"Zakładaj własne ogrody i ozdabiaj swoją duszę zamiast czekać aż ktoś inny przyniesie ci kwiaty"
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Semper, zanetatacz
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.176 s.