Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!!

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/02/07 18:25 #103569

  • edulkot
  • edulkot Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 9996
  • Otrzymane podziękowania: 22872
Vero ile masz magnolii question na razie są małe a do jakich rozmiarów dorosną?
Majka - "Pamiętajcie o ogrodach"
Domek pod Dębami w różanym ogrodzie część II
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/02/08 20:50 #103731

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Nelciu bo ja ją własnoręcznie rozgrabiam w ogrodzie - to musi 2smiech

Żanetko, kwitły jeszcze białe, ale Danusia ma dość białego to Jej nie drażniłam :diabelek Ale Tobie zapodam.................... :na_ucho





Miłko cieszę się że na coś się przydadzą te moje fotograficzne wypociny :oops:


Danusiu, nie wierzę że nie zmieścisz chociaż jednej, zresztą napisałaś "raczej" a to wiele znaczy - 2smiech

Olusiu w maju i kwitła do połowy czerwca, później już tak po jednym kwiatku prawie do połowy lipca vishenka

Majeczko na razie tylko jedenaście sztuk + jedna jeszcze zamówiona dojedzie w marcu.
A dorastają mniej więcej:
Genie do ok. 3 metrów, powtarza kwitnienie latem.




Susan - od 2,5 do 4 metrów, powtarza kwitnienie






Gwiaździsta Rosea - do 2 metrów
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, takasobie, Krzysia, edulkot, Olusia, zanetatacz, Franusiowa


--=reklama=--

 

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/02/08 21:31 #103744

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Mag's Pirouette - 2,5 metra


Daphne - od 4 do 5 metrow


Black Tulip - ok.4 metrów


Siebolda - od 2do 4 metrów


Leonard Messel - ok.4 metry


Satisfaction - ok.2 metry, zakwitnie w tym sezonie, ma dużo pąków

Kobus - 6 do 8 metrów, nie kwitła jeszcze

Rustica RUbra - 5 do 7 metrów, też jeszcze nie kwitła

i Daybreak - ok. 5 metrów, zamówiona, dopiero będzie :tup
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, th, takasobie, Krzysia, edulkot, Olusia, inag1, zanetatacz, Franusiowa, basik

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/02/08 21:34 #103746

  • piku
  • piku Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • "Zielono mi..."
  • Posty: 8384
  • Otrzymane podziękowania: 24992
Ja też mam już dosyć białego ale te Twoje białe cudności Verko z wielką przyjemnością oglądam :kocham
pozdrawiam z ziemi przodków
Wiesia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/02/08 21:37 #103748

  • Olusia
  • Olusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3928
  • Otrzymane podziękowania: 10514
A ja bym chciała trochę białego ....
OLUSIA !!
Zapraszam do podziwiania: Moje hosty od A do Z
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/02/08 21:44 #103753

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11260
  • Otrzymane podziękowania: 20702
Verciu takie białe może być rotfl z magnolii zrezygnowała z powodu późnych przymrozków u nas które potrafią w jedna noc zniszczyć całe kwitnienie tak jak u znajomej a poza tym raczej za duże do mnie a szkoda bo piekności pokazujesz :bravo
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/02/08 21:51 #103757

  • edulkot
  • edulkot Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 9996
  • Otrzymane podziękowania: 22872
Vero to jak one wszystkie osiągną przepisową wielkość to będziesz miała niezły park zdziwko cienia mnóstwo a słonka coraz mniej, chyba że one będą zacieniać odpowiednie tereny cieniste wink-3
Mam Susan i te jej kwitnienia tak mnie wkurzają że już nie jeden raz myślałam o jej wycięciu, więcej liści niż kwiatów :angry:
Majka - "Pamiętajcie o ogrodach"
Domek pod Dębami w różanym ogrodzie część II
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/02/08 22:00 #103761

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9729
  • Otrzymane podziękowania: 20858
Obejrzałam sobie tą Daybreak bo nie znałam -śliczna i kwiat wielki no i trzy tygodnie kwitnienia -super ,bo magnolie zdecydowanie za krótko kwitną....,ale jak już zakwitną
Majeczko -musisz nakarmić ją skórkami z bananów ...ja mam rosnącą pod świerkiem ,który iks lat był karłowy a potem postanowił urosnąć i bidula daje radę
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/02/08 22:14 #103768

  • Poll
  • Poll Avatar
  • Online
  • Administrator
  • Czciciel gwiazd i mądrości, miłośnik ogrodów...
  • Posty: 25640
  • Otrzymane podziękowania: 66667
Piękna jest Satisfaction. W 2017 roku kupiłam ją znajomym z Anglii, bo ich tez chwyciła za serce. Magnolie świetnie rosną na moich kwaśnych piachach, wiec może się skusze na coś z Twojej listy? Ale nie przez internet, tylko i wyłącznie w jakiejś dobrej szkółce. teacher
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Olusia, VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/02/08 22:37 #103783

  • Olusia
  • Olusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3928
  • Otrzymane podziękowania: 10514
Polu , na Gardenii wystawia się szkółka Zymon , mają super magnolie !
OLUSIA !!
Zapraszam do podziwiania: Moje hosty od A do Z
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/02/12 09:35 #104225

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14463
  • Otrzymane podziękowania: 43409
I zamawiam na wiosnę kolejne piękne zdjęcia cebulowych, bo masz wspaniałą kolekcję!
Magnolie cudowne! Oczy cieszą!
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/02/13 21:13 #104464

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Qurczę, siedzę na forum i.................................................................... nie wiem co napisać :nie_wiem Pusty łeb :mur
Czy Wam się też takie stany przytrafiają, czy to już SKS tak dalece posunięta , czy może zwykłe lenistwo ??? Odkąd powróciła sucha i goła zima, marazm jakiś mnie dopadł.
Sezon wiosenny ogłosiłam jako otwarty, a za trochę - masz babo placek - rośliny rozbuchane, a mrozisko nie odpuszcza :placz
Wybaczycie, że nie odpisałam indywidualnie i na czas na Wasze posty ???
W każdym razie, serdecznie dziękuję za to, że zaglądacie do mnie, fatygujecie się wpisami, a ja taka niewdzięczna jestem - przepraszam :buziak
M chciał mi poprawić humor i................................zakupił pierwiosnki w "wesołych" kolorkach. Chwilowo zadołowane rezydują w ogrodzie zimowym.










Dla równowagi kolorystycznej dokupiłam niebieskie.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysia, zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/02/13 21:19 #104468

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Miłki amurskie z 11 lutego, odkryłam bo było chwilę na plusie - teraz już -7 i nadal temperatura spada - śniegu zero krecigl



Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysia, Olusia, inag1, zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/02/13 21:27 #104474

  • Efkaraj
  • Efkaraj Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Każdy kolor jest piękny, pod warunkiem, że jest czerwony :)
  • Posty: 13501
  • Otrzymane podziękowania: 31378
Verciu, ja też tak mam często, że tylko czytam i nic mądrego nie przychodzi mi do głowy, żeby odpisać.
Magnolie cudowne, a jak się rozrosną i zaczną kwitnąć wszystkie na raz, to dopiero będzie odlot :kocham
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/02/13 21:38 #104479

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11260
  • Otrzymane podziękowania: 20702
Verciu choć no tutaj :przytulam u mnie na razie śniegu dużo więc kołderka jest szkoda by było takich slicznych miłków zresztą u Ciebie już dużo roślinek zaczęło startować miejmy nadzieję że dadzą radę .
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/02/14 16:54 #104563

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9729
  • Otrzymane podziękowania: 20858
Dobrego masz męża Verciu :bravo a kolorki pierwiosnków radosne clap i pięknie wyglądają w ogrodzie zimowym............pogoda jest dołująca bo ni to zima ni to wiosna od kilku miesięcy
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/02/14 20:31 #104598

  • Krzysia
  • Krzysia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2767
  • Otrzymane podziękowania: 7335
Magnolie przepiękne, ja nie mam dobrego miejsca dla nich, tam gdzie trochę słońca to wiosną najbardziej mrozi, a często widuję u sąsiadów przemrożone pąki, więc tyle mojego, co popatrzę u Ciebie. Tulipany botaniczne to już co innego, bardzo mi się podobają i kiedyś miałam, tęsknię za nimi, więc zaraz sobie zapiszę, żeby do jesieni nie zapomnieć :glupek zwłaszcza Tete a Tete wpadł mi w oko.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/02/14 21:14 #104606

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Ewuniu to mnie pocieszyłaś :buziak Już myślałam, że to ze mną coś nie teges :glupek
Magnolie kocham........................................

Danusiu - u mnie niestety nadal bezśnieżna zima, ale może coś się w końcu zmieni think:

Żanetko wiem to i doceniam. Jeszcze żeby tak się nie rwał do pielenia - byłby ideałem prawie 2smiech


W Walentynkowym nastroju :kocham

Zamiast czerwonych róż.............................
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): piku, Krzysia, edulkot, zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/02/14 21:18 #104610

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9729
  • Otrzymane podziękowania: 20858
i jeszcze pieli w ogrodzie?......matko ,gdzie Ty go znalazłaś,mój najchętniej ogląda ogród z balkonu... 2smiech
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/02/14 21:26 #104614

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11260
  • Otrzymane podziękowania: 20702
Verciu noooo Żanetka ma rację normalnie M jak kwiat paproci rzadko sie spotyka rotfl mój w ogrodzie w cięzkich pracach pomaga ale do rabatek i kwiatków Go nie dopuszczam absolutnie bo nr 46 za duże zniszczenia robi 2smiech
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, zanetatacz
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.195 s.