Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!!

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/05/18 20:32 #118090

  • Franusiowa
  • Franusiowa Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3899
  • Otrzymane podziękowania: 13578
Danusiu Vera była w takim okresie kiedy mało roślin kwitło- właściwie nic. Róze jeszcze im daleko do kwiatów a wiosenne kwiaty już przekwitły.
Więc nie było, co :fotka
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/05/18 20:45 #118098

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11260
  • Otrzymane podziękowania: 20702
Majeczko jakoś w to nie wierzę rotfl no ale nic to czekam na fotki u Ciebie wink-3
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA


--=reklama=--

 

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/05/18 20:48 #118102

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Franusiowa napisał:
Danusiu Vera była w takim okresie kiedy mało roślin kwitło- właściwie nic. Róze jeszcze im daleko do kwiatów a wiosenne kwiaty już przekwitły.
Więc nie było, co :fotka

Było, było - więc jeśli pozwolisz................................................ :fotka :fotka :fotka











Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, piku, edulkot, zuzanna2418, chester633, beatrix+, nowababka, Elżbieta, zanetatacz, nelu-pelu

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/05/18 20:50 #118104

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11260
  • Otrzymane podziękowania: 20702
Nooooo wiedziałam i dobrze że cierpliwie czekałam rotfl Piwonia cudo :bravo
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/05/18 21:15 #118120

  • beatrix+
  • beatrix+ Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Czarownica z tych czarujących...:)
  • Posty: 3020
  • Otrzymane podziękowania: 5271
Ło się! Ło sielpiańsko! Zabierzcie tej kobiecie pieniądze, nóż torbami przez Verę pójdę!!

Kolejne zachcianki zapisałam....aaaauuuuu!!!

Gościna piękna!
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/05/18 22:11 #118160

  • sierika
  • sierika Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2475
  • Otrzymane podziękowania: 3614
Jak to dobrze, że ktos gdzieś jedzie, odwiedza bo mozna obejrzec sliczne fotki ze ślicznych miejsc :bravo
Vero, jak ja lubię Twoje zakupy 2smiech my to zastanawiamy się nad jednym drzewkiem a Ty od razu 8 magnolii 2smiech o innych nie wspomnę, dostawa TIR-em jak zwykle :lol:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/05/19 09:39 #118233

  • Semper
  • Semper Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2303
  • Otrzymane podziękowania: 5589
Te magnolie zostały dostarczone helikopterem :diabelek
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/05/19 10:37 #118237

  • beatrix+
  • beatrix+ Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Czarownica z tych czarujących...:)
  • Posty: 3020
  • Otrzymane podziękowania: 5271
Semper napisał:
Te magnolie zostały dostarczone helikopterem :diabelek


A tam tirem, żadnym helikopterem! Taczkami przywlekla... :diabelek
Ostatnio zmieniany: 2018/05/19 10:39 przez beatrix+.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/05/19 14:19 #118258

  • zuzanna2418
  • zuzanna2418 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3576
  • Otrzymane podziękowania: 13811
Obudowa kranu u Mai świetna!
A u Ciebie Verko szykuje się kolejna kolekcja, tym razem magnolii :) Na kielichowca mam coraz większy apetyt.
Nie rozmnażaj, nie porzucaj-sterylizuj!
Miejska i wiejska dżungla
Blog wiejski

Zuzanna
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/05/19 14:33 #118259

  • Efkaraj
  • Efkaraj Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Każdy kolor jest piękny, pod warunkiem, że jest czerwony :)
  • Posty: 13501
  • Otrzymane podziękowania: 31378
Ogród Majki też poznałam dopiero po drugim zdjęciu. Pozostałe zdjęcia też pokazują inne ujęcia i gdyby nie kamienne figury, miałabym problem z odgadnięciem miejsca :)

Vero, zakupy przednie... panujesz jeszcze nad miejscem? To wszystko kiedyś się rozrośnie :lol:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/05/20 18:46 #118459

  • inag1
  • inag1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1938
  • Otrzymane podziękowania: 2352
To drugie zdjęcie z ogrodu Majki charakterystyczne, też po nim poznałam ogród. :)
Wczoraj byliśmy w Kórniku na święcie azalii i przy okazji zajrzeliśmy do szkółek i co kupiłam... głóg. wink-3 Stałam przy takim wysoko szczepionym i biadoliłam, że nie zmieści się do samochodu. Pani pracująca tam powiedziała, że jeżeli się decyduję, to załaduje do samochodu. Mi serce stawało ,jak widziałam jak ona to robi. Pani zaczęła się śmiać i stwierdziła, że jeszcze większe giganty ładują do osobówek. I faktycznie, nawet listek się nie złamał. krecigl
Tulipanowce tez podziwiałam w parku. Te parkowe mają zdecydowanie mniejsze kwiaty. Wyglądały bardzo niepozornie, nie to co Twoje. :)
Pozdrawiam- Ina

Ogród Iny
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/05/20 19:07 #118463

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Że podróże kształcą, wie każde dziecko. Ale, że można się dokształcić ogrodowo - przekonałam się będąc w ogrodzie Majki. No bo skoro Majeczka na swoim areale pomieściła tyyyyyyyyyyyyle drzew, krzewów i bylin, to i ja nie mam się co martwić o miejscówki clap
Danusiu, masz rację zdziwko

Ewo, lubię zakupy :diabelek

Beti, Jurek - ładnie to tak drzeć łacha ze starszej pani??? Nie uchodzi, nie uchodzi teacher - ach ta dzisiejsza młodzież 2smiech polewkamax
Szkoda, że nie będzie Was na zlocie :placz

Zuzka fajnego kielichowca zamówiłam w E-Clematis :diabelek

Efcia, nie mogę się już doczekać kiedy to wszystko się rozrośnie :tup :tup :tup
Temat został zablokowany.

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/05/20 19:10 #118466

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Inko, gratuluję zakupu, będziesz zadowolona. Tulipanowiec został w starym ogrodzie, tutaj nie sadziłam........................ jeszcze :diabelek
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): inag1

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/05/20 19:20 #118471

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
To już z mojego ogrodu................................................... vishenka












Załączniki:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): takasobie, edulkot, inag1, sierika, Iwona1311, nowababka, Elżbieta, nelu-pelu, Danusia, wojtek

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/05/20 21:31 #118515

  • sierika
  • sierika Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2475
  • Otrzymane podziękowania: 3614
Oczy mi wychodza jak zwykle na wierzch, tyle razy oglądam a ciągle trudno mi uwierzyć, że to taki młodziutki ogród :) kamasje rosną w mocno wilgotnym miejscu?namawiali mnie na sadzenie ale w piachu chyba efektu nie będzie :nie_wiem
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/05/20 21:45 #118520

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Pod kamasje rozluźniłam glebę żwirem i zrobiłam im solidny drenaż. U koleżanki w ogrodzie działkowym mają się dobrze na piaszczystej glebie. Trochę słabiej tylko przyrastają niż u mnie :)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): sierika

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/05/23 07:33 #118894

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3262
  • Otrzymane podziękowania: 5567
Też mam kamasje ,jakoś dają radę w moim piachu .Ale białe kupowałam dwa razy i nie mam ani jednej think: Może dla niej ziemia za słaba ,nie mam pojęcia .Kupię jeszcze raz ,ostatni i podsypię trochę lepszej ziemi ,może wtedy się doczekam .Przyznam się ,że ja nawet nie wiem jakim cudem duże różaneczniki dają u mnie radę ,bo przecież ten worek podłoża na początku ,to jest później kropla w morzu ,bo korzenie i tak są w moim piachu .Ale może się przyzwyczajają do takich warunków :nie_wiem
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/05/23 09:16 #118905

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 14463
  • Otrzymane podziękowania: 43409
Wszystkie ciopłoluby cudownie Ci kwitną, bo maja u Ciebie dobrze! U mnie opóźnienie, bo wszystko w lekkim cieniu z liści.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/05/23 09:18 #118906

  • Lukrecja
  • Lukrecja Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 904
  • Otrzymane podziękowania: 1930
Wreszcie nadrobiłam zaległości w Twoim pięknym ogrodzie. On właśnie wcale nie wygląda na taki młody jak jest w rzeczywistości. Pięknie wszystko komponujesz i masz prawdziwie "zielone ręce" dlatego tak pięknie wszystko rośnie. Tym razem może prozaicznie, ale zachwyciłam się tą zieloną wstążką trawniczka - pozwól że pomysł skopiuję u siebie :buziak
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/05/24 21:17 #119097

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5962
  • Otrzymane podziękowania: 24660
Ewuniu, Miłko, Lukrecjo, bardzo dziękuję za miłe wpisy :buziak :przytulam
Trochę irysów tak szybciutko i zmykam, bo przyleciał do mnie dzisiaj Skrzacik :kocham



















Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, piku, edulkot, inag1, zuzanna2418, Iwona1311, Elżbieta, zanetatacz, Franusiowa
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.210 s.