Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!!

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/07 22:55 #127630

  • sierika
  • sierika Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 2475
  • Otrzymane podziękowania: 3614
Nie wiem co koty na takie ogony ale mi podobają się bardzo :lol:
Ciekawe cy zima będzie letnia think: poplątanie kompletne..... krecigl
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/09 15:18 #127781

  • Gosia1
  • Gosia1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 514
  • Otrzymane podziękowania: 1424
Witaj Vero,przespacerowałam się konkretnie po Twoim ogródku od początku do końca.Rozmarzyłam się a później rozchorowałam.Masz same cuda w ogródku.Masz cudne paprocie,ślicznie skomponowane.Mam w planach założenie paprociowego zakątka i muszę powiedzieć że wpadł mi do głowy pomysł podczas spaceru w Twoim ogródku.Pozdrawiam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA


--=reklama=--

 

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/09 19:00 #127811

  • Lukrecja
  • Lukrecja Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 904
  • Otrzymane podziękowania: 1930
I ja mam wrażenie, że jesień tuż za progiem. Choć jeszcze iście letnie (tropikalne) upały. Brzozy namietnie zrzucają liście, jarzębina się już przebarwia (i nie mówię o owocach, ale o liściach) ... Szkoda, bo wiosną się nie nacieszyłam, za dużo pracy i uciekła jakoś szybko, a potem ten żar tropików od maja z maciupeńką przerwą... ech, zdurniała ta natura kompletnie. Mam nadzieję, że w październiku nie sypnie śniegiem.
Nie dalej jak wczoraj, siedząc wieczorem na ławeczce tak sobie rozmyślałam, że czekamy i czekamy i na to nasze ogrodowanie, apotem myk i już znów trzeba czekać 3/4 roku...
Ale Ty w tym swoim ogrodzie botanicznym pod dachem masz sezon w pełni cały rok :woohoo:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/09 19:12 #127814

  • Poll
  • Poll Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Czciciel gwiazd i mądrości, miłośnik ogrodów...
  • Posty: 26119
  • Otrzymane podziękowania: 68911
Verciu, u mnie ju z bardziej jesiennie, niż letnio, bo rośliny wymęczone upałami i suszą. Teraz tylko walczę o utrzymanie ich przy życiu, nie o ładny wygląd. :mur

Arum wygląda prześmiesznie na takiej odkrytej powierzchni a kocie gony, przecudne. :kocham
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/11 11:12 #128006

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9850
  • Otrzymane podziękowania: 21391
Verciu -widziałam ,że okazałe zakupy zrobiłaś posadzone już?........do mnie też idzie paczka z bylinami polewkamax i moje nocne zajęcie -gdy nie mogę spać to rozmyślanie gdzie to posadzę polewkamax polewkamax
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/13 23:11 #128287

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24825
Danusiu gdzież bym śmiała :diabelek

Gosiu czyż to nie jesienne widoki już....................................................................... :(


,


Ewo szczerze mówiąc, boję się zimy, jaka by nie była. Rośliny upały i suszę potraktowały jako okres spoczynku i przy pierwszych opadach wznowią wzrost, a wtedy.......................................... wolę nie myśleć :nie

Małgosiu, cieszę się,że Ci się u mnie podoba :witaj Zakątek paprociowy jeszcze nie wykończony, czekam na ochłodzenie :tup :tup :tup

Lukrecjo - masz rację. Ja już się zastanawiam co się pokaże wiosną, które rośliny wygrają z tegoroczną aurą :slonko :slonko :slonko

Poluś, ja walczę o cienioluby, reszta musi sobie radzić sama :(

Zanetko posadziłam i więcej już nie zamawiam. Zaczynam mieć dość ogrodu ...................... :angry:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): piku, Olusia, zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/13 23:15 #128289

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24825
Popalone kwiaty i pąki magnolii. A zapowiadało się cudowne kwitnienie................................. :(
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): inag1, zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/13 23:16 #128290

  • piku
  • piku Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • "Zielono mi..."
  • Posty: 8426
  • Otrzymane podziękowania: 25225
Oplątwy to wspaniałe rośliny i gdybym maiła ogród zimowy z pewnością zawitały by u mnie, pięknie się prezentują :kocham . Tak jak i twój ogród Verciu mimo suszy radzi sobie świetnie flower
pozdrawiam z ziemi przodków
Wiesia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/13 23:39 #128295

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9850
  • Otrzymane podziękowania: 21391
Verciu -ale jakieś cebulowe to chyba jeszcze kupisz?......no bo na co będziemy czekać zimą polewkamax
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/14 07:19 #128310

  • Efkaraj
  • Efkaraj Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Każdy kolor jest piękny, pod warunkiem, że jest czerwony :)
  • Posty: 13609
  • Otrzymane podziękowania: 31919
Susza daje się roślinom we znaki, ale u Ciebie radzą sobie Verciu wspaniale. Kępa miskanta nad stawem :kocham
Też się boje zimy... Podobno ocieplenie klimatu charakteryzuje się upalnym, suchym latem i krótką, ale bardzo mroźną zimą. A nie ma chyba takich roślin, które przystosowują się do tak ekstremalnie różnych warunków.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/15 20:48 #128487

  • Margo2
  • Margo2 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4659
  • Otrzymane podziękowania: 8486
Dzisiaj własnie z bratem wspominaliśmy dawne lata, kiedy to temperaturę 27 stopni uznawano za upał, a zimą było nawet -30, ale za to z potęznymi zaspami, które dawały ochronę roślinom.
Może jeszcze to wróci?
W historii bywały już okresy ocieplenia i oziębienia.
Wrzosy kwitną od nasady do połowy kwiatostanów, podobno to oznacza wczesną i krótką zimę
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, zanetatacz

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/15 22:54 #128527

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24825
Wiesiu kilka nowych oplątw zasiedliło konary :mniam












Starsza zbiera się do kwitnienia clap



Zanetko, właśnie przypomniałaś mi o cebulowych - dziękuję :buziak

Ewuniu, podlewamy tylko cienioluby i co cenniejsze. M rozpaczliwie ratuje "swój" trawnik :podlewam

Gosiu też jestem optymistką i liczę na powrót normalności.................................. :tup
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): piku, zanetatacz, Franusiowa, Danusia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/15 23:02 #128528

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24825
Zmiana tematu - moja najmłodsza wnusia z przyjacielem od kołyski :kocham
Czyli EllaMay i Hunter - papużki nierozłączki .............................





I poszli sobie................................................... :kocham
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, piku, zanetatacz, Franusiowa

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/15 23:07 #128530

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24825
Pożegnania nadszedł czas :(
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, piku, zanetatacz, Franusiowa, basik, Danusia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/15 23:32 #128533

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6727
  • Otrzymane podziękowania: 14725
Boskie dzieciaki!
i fajne fotki..
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/16 00:10 #128537

  • basik
  • basik Avatar
  • Online
  • Moderator
  • Posty: 16543
  • Otrzymane podziękowania: 56121
Dzieciaki słodziaki :) :)
Zdjęcia okładkowe gwizdac
pozdrawiam Basia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/16 09:49 #128547

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7499
  • Otrzymane podziękowania: 16458
Piękne zdjęcia dzieciaczków :kocham .
Verciu, a może skrobnęłaś być pare słów o swojej magnolii tutaj?
Magnolia siabolda
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/16 11:28 #128555

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9850
  • Otrzymane podziękowania: 21391
fajna historyjka ,wzruszyłam się przy ostatniej fotce -słodziaki a wnusia jaka już duża zdziwko
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/16 23:03 #128604

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5972
  • Otrzymane podziękowania: 24825
Dziewczyny cieszę się że mam taką fajną wnusię, a już jej przywiązanie do Huntera jest rozczulające. Oboje zresztą za sobą przepadają. Spędzają po 10 godzin w żłobku razem, ale to ciągle im za mało. Na spacery, na plac zabaw i wyjazdy w plener - ciągle razem. Ba, nawet południowa drzemka w dni wolne zdarza im się wspólna.............................. :kocham Młody prawie mieszka już u córki, bardzo lubi słuchać bajek jak im "ciocia" czyta ................





















Edytko - "skrobnę" co nieco o tej magnolii vishenka
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, piku, nelu-pelu, Franusiowa, basik, Danusia

Grasz w zielone ??? gram................Masz zielone ??? mam !!!!! 2018/08/16 23:28 #128613

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7499
  • Otrzymane podziękowania: 16458
Ta blondynka to chłopiec? Chyba rodzice marzyli o córeczce gwizdac .
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.203 s.