Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Lukrecjowy ogród

Lukrecjowy ogród 2020/06/07 22:52 #203961

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7511
  • Otrzymane podziękowania: 16521
Widzę, że Brygada i do Ciebie dotarła :woohoo: . Normalnie jak oglądam te wymuskane rabaty, to popadam w kompleksy :mur :mur :mur .
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Lukrecja

Lukrecjowy ogród 2020/06/08 18:01 #204006

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6798
  • Otrzymane podziękowania: 15096
Zawsze mówię, że marzenia są po to by się spełniały... Jedno z moich właśnie się spełniło..!! :) :)
Bardzo chciałam znaleźć się na ścieżkach Twego ogrodu i proszę.. udało się..!

To już kolejne nasze spotkanie i choć zbyt krótkie to zapadnie w pamięć.. :)
Nadal podziwiać będę determinację i konsekwencję Twoich ogrodowych działań, efekty są niesamowite! :bravo
Czy to dziurki wodne, czy cieniste rabaty i zakątki, kamienna ścieżka czy w końcu przecudnie ogarnięta
okolica potoczku - mistrzostwo..!
Bardzo dziękuję Ci za gościnę :przytulam :przytulam
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Lukrecja


--=reklama=--

 

Lukrecjowy ogród 2020/06/08 20:23 #204035

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11405
  • Otrzymane podziękowania: 21162
Neluś w sumie to wszystko już na temat Twojego cudnego ogrodu zostało powiedziane i pokazane to co mam w głowie zostanie na zawsze jak to u nas mówią ani łogień nie spoli ani woda nie zabiere rotfl :buziak Jestem niesamowicie szczęśliwa że udało nam się spotkać osobiście a że droga to niewiele ponad 2 h to można się będzie spotkać częściej o ile nie macie mnie dość 2smiech




Tutaj Piotrek przeżywał brak stawu jak nic by Ci go wykopał i pstrągi wpuścił rotfl

Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, th, Efkaraj, edulkot, VERA, nowababka, Elżbieta, zanetatacz, nelu-pelu ten użytkownik otrzymał 1 podziękowań od innych

Lukrecjowy ogród 2020/06/09 16:24 #204187

  • Lukrecja
  • Lukrecja Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 904
  • Otrzymane podziękowania: 1930
Kochani ściskam wszystkich i każdego z osobna, jeszcze raz dziękując za tak miłą wizytę :kocham Oczywiście został mi ogromny niedosyt, bo nie z każdym się udało porozmawiać tak długo jak bym chciała, a chciałabym, oj chciała. I tak jestem bardzo wdzięczna, że Wam się po całym weekendzie oglądania jeszcze chciało do mnie zajrzeć <3

Wszystkim dziękuję za tak wiele i tak dużo dobrych i pięknych słów pod adresem tego mojego miejsca, niektóre trochę na wyrost, ale to dobrze, bo jest motywacja do pracy wink-3
Przyznam się Wam szczerze, że miałam większego stresa niż gdyby miała Maja przyjechać.... Bałam się tez bardzo, czy to miejsce które ja fotografuje z najlepszej strony (tak mi się wydaje) nie rozczaruje na żywo. Bo wiadomo, że na zdjęciach to jednak trochę inaczej wygląda. Nie ma takiego odniesienia do proporcji, do odległości, wielkości...
Powiem Wam i że nawet gdyby się wylała wanna pomyj na moją głowę, to zniosłabym dzielnie, bo konstruktywna krytyka więcej warta niż złoto! Dziękuję za porady i komentarze! :kocham

Dziękuję też Andrzejowi za tak fantastyczne zdjęcia! Jednak co inne szkiełko i oko... :woohoo: Spojrzał na mój ogród z całkiem innej strony wink-3

Danusiu! gdyby nie to, że nie dostanę pozwolenia na kopanie stawu, bo tam rury idą, to pewnie bym się z Piotrkiem dogadała w kwestii kopania wink-3
Nelciu strasznie się bałam, czy aby spełniając swoje marzenie nie przeżyjesz rozczarowania... Stanowczo za krótkie było to spotkanie! Ale i tak się cieszę, że przejechałaś aż taki szmat drogi! Ściskam Cię mocno :przytulam
Majeczko i Kondzio dzięki za mega wsparcie! :buziak
Ania dzięki za każde dobre słowo! :buziak

Pozwoliłam sobie u siebie na FB wrzucić fotki Andrzeja, komentarz dodała moja siostra i wklejam go tutaj, bo on doskonale oddaje nasze relacje, tu na tym forum! Podpisuję się pod nim obiema rękami!



Edytko, kompleksy całkiem nie na miejscu!
Wiesiu a ja mam nadzieję, że się tu u mnie spotkamy :mniam niech się tylko "ociepli"
Asiu moja skromna furtka dla wszystkich z tego miejsca ZAWSZE otwarta! Nie teraz to kiedy indziej! Uda się!
Dla tych, którzy chcieli, a nie mogli... kawa i ciasteczko :mniam



Ewciu Nowinko te rodki to raptem wszystkie 4 - Kalinka, Golden Torch, Alfred i Album wink-3

Miłeczko on się jednak uczy, we wswzystkim bierze udział, w sadzeniu też - to jak to? będzie niszczył co przesadziliśmy razem? hu_rra

Inuś u mnie powolutku też znajduję karmnik w różnych miejscach - ku mojej uciesze, choć wciąż go za mało!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, th, piku, edulkot, VERA, Elżbieta, zanetatacz, nelu-pelu, Danusia ten użytkownik otrzymał 2 podziękowań od innych

Lukrecjowy ogród 2020/06/09 21:53 #204258

  • Efkaraj
  • Efkaraj Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Każdy kolor jest piękny, pod warunkiem, że jest czerwony :)
  • Posty: 13687
  • Otrzymane podziękowania: 32391
Cudowny ogród, cudowne spotkanie i tylko żal, że i ja tam być nie mogłam...
Zdjęcia innym okiem, ale piękne i pokazujące te same zakątki, a jednak trochę inne :kocham :kocham :kocham

Ciasteczko takie jak lubię :mniam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Lukrecjowy ogród 2020/06/09 23:00 #204283

  • VERA
  • VERA Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 5997
  • Otrzymane podziękowania: 24965
Napisałam już u Danusi, że żałuję że nie pojechałam - ale po tej fotorelacji jestem wściekła na siebie :angry: Stara a głupia :glupek :glupek :glupek
Ogród cudowny - gratuluję :bravo :bravo :bravo
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Lukrecjowy ogród 2020/06/09 23:07 #204285

  • piku
  • piku Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • "Zielono mi..."
  • Posty: 8458
  • Otrzymane podziękowania: 25402
Ciesteczko pycha :mniam , z niecierpliwością będę oczekiwać "ocieplenia" flower
pozdrawiam z ziemi przodków
Wiesia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Lukrecjowy ogród 2020/06/10 12:01 #204308

  • Nowinka
  • Nowinka Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3263
  • Otrzymane podziękowania: 5575
Rajskie zakątki ,to chyba za mało powiedziane .Stworzyłaś Nelciu tak piękny ogród ,że ja nie mogę się go nachwalić recourse I nie ważne ,kto robi zdjęcia ,w każdym wykonaniu to miejsce czaruje :owady :przytulam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Lukrecjowy ogród 2020/06/11 16:54 #204503

  • inag1
  • inag1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1938
  • Otrzymane podziękowania: 2352
Nowinka ma rację, to miejsce czaruje z każdego zakątka. :bravo :bravo :bravo
Droga "wycieczko" , jakże ja Wam zazdroszczę możliwości zobaczenia tak cudnego ogrodu. Może kiedyś i mi będzie dane ...
Pozdrawiam- Ina

Ogród Iny
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Lukrecjowy ogród 2020/06/14 22:54 #204946

  • Margo2
  • Margo2 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4696
  • Otrzymane podziękowania: 8576
Ja też mogłam być, bo Nela nęciła, ale obowiązki nie pozwoliły :placz
Liczę jednak, że jeszcze kiedyś uda się zorganizować spotkanie w Twoim i Ani ogrodzie
To tez są moje marzenia.
No i poznałabym psa ogrodnika :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Lukrecjowy ogród 2020/06/15 11:16 #204991

  • takasobie
  • takasobie Avatar
  • Online
  • Moderator
  • Posty: 14722
  • Otrzymane podziękowania: 44557
Zdjęcia fajne! Czasami musi obfotografować nasz ogród ktoś z boku. sami wtedy widzimy, że na nasz ogród czasami trzeba inaczej, może nieco śmielej spojrzeć!
Dobrze, ze ciacho wirtualne, bo ja obecnie na zieleninie! 2smiech
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Lukrecjowy ogród 2020/07/06 20:46 #207232

  • Danusia
  • Danusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 11405
  • Otrzymane podziękowania: 21162
Puk puk a Pańcia gdzie się podziewa????
Danusia

Człowiek jest kowalem swego losu.Może dlatego znajdujemy się tak często miedzy młotem a kowadłem. HORACY
Moje małe szczęścia i porażki
WIZYTÓWKA
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Lukrecjowy ogród 2020/10/25 22:45 #216415

  • a.nia
  • a.nia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4274
  • Otrzymane podziękowania: 16631
Halooo Pani kochana ... cztery miesiące bez znaku życia.... dobrze, że Facebook istnieje bo cała, piękna jesień u Ciebie przeszłby mi koło nosa :przytulam
Pozdrawiam
Ania
Było ściernisko...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Lukrecjowy ogród 2020/12/31 18:34 #221746

  • nelu-pelu
  • nelu-pelu Avatar
  • Online
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 6798
  • Otrzymane podziękowania: 15096
Mam nadzieje, że nie ma Cię z jakichś ważnych powodów... gwizdac

Najlepszego..!! szampan szampan
Pozdrawiam, Nela
Moje metamorfozy - zapraszam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Lukrecjowy ogród 2021/05/24 11:29 #238257

  • Lukrecja
  • Lukrecja Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 904
  • Otrzymane podziękowania: 1930
Dzień dobry Kochani... nawet nie sądziłam, że już tak długo siedzę w tej czarnej d...e czdziura
Chyba czas najwyższy żeby się jakoś ustawić do pionu. I tak co tydzień sobie obiecuję, że wreszcie coś napiszę... i leci dzień za dniem, a ja nawet nie wiem kiedy! I wydaje mi się, że robię dużo i szybko... i znów spać, i tak dzień za dniem. Dzieje się dużo, i dobrego i złego. I tak sobie czasem myślę, czy będzie jeszcze tak, że nastąpi jakiś okres spokoju w tym życiu? Mąż bez pracy i jeszcze do tego chory. Nie tak chory żeby przejść na rentę, ale też nie tak zdrowy żeby normalnie pracować. Więc znów wszystko na mojej głowie. Chyba taka karma :glupek
Wiecie, jakoś i mnie sił ubyło, już nie umiem tak szarżować, muszę robić częściej przerwy, choć wciąż fizyczna praca sprawia wiele radości. No ale może bez przesady! Ledwo co zrobiłam wiosenne porządki i już się cieszyłam, że już... że odpocznę, to po ulewach w zeszłym tygodniu trzeba ratować rośliny nad rzeczką, a o sprzątaniu bałąganu nie wspomnę...
Rzeczka i moja droga, której nie ma ... do pracy





a na to wszystko przyjechała ekipa "Mai w ogrodzie" robić wiosenną dokrętkę do programu. I w co tu ręce włożyć? :glupek
Muszę się Wam przyznać, że byłam bardzo zdziwiona kiedy odezwała się do mnie pani Słomczyńska, że chce przyjechać. Nie miałabym odwagi żeby samej się zgłosić, ale mnie namówili. A że do tego jeszcze doszły moje 50 urodziny, to potraktowałam to jako fajny prezent :mniam

Odcinek będzie emitowany w najbliższą niedzielę, 30 maja o 9:20 albo można też obejrzeć na platformie PLAYER pod linkiem
player.pl/programy-online/nowa-maja-w-ogrodzie-odcinki,5007/odcinek-13,S05E13,200238

Zapraszam na spacer moimi ścieżkami welcome

ps. jak tak dalej będzie zimno, to katalpa chyba liści nie wypuści nigdy, a kwiaty piwonii drzewiastej zamienią się w mumię.



Dziś... znów zimno :burza





Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, th, piku, takasobie, edulkot, VERA, zuzanna2418, Semper, Ave, nowababka ten użytkownik otrzymał 5 podziękowań od innych

Lukrecjowy ogród 2021/05/24 12:24 #238260

  • a.nia
  • a.nia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4274
  • Otrzymane podziękowania: 16631
Nela nareszcie... :przytulam podglądałam na FB, że dużo sie dzieje u Ciebie... dasz radę... bo jak nie Ty to kto :buziak na spacerek po Twoich włościach już nie mogę się doczekać.
Katalpa późno ruszy ale za to dłużej będzie ładna.. może :P mnie tam cieszy taki chłodek, bo sezon tulipanowo-azaliowo-rodkowy wyraźnie wydłużony..
Pozdrawiam
Ania
Było ściernisko...
Ostatnio zmieniany: 2021/05/30 10:51 przez a.nia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Lukrecjowy ogród 2021/05/24 13:17 #238263

  • Ave
  • Ave Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1382
  • Otrzymane podziękowania: 3607
To się narobiło, z ta wodą. Ale, jak to mówią, parafrazując - co nas nie załamie to nas wzmocni. W końcu te deszcze przestaną padać (chyba gwizdac )
Ciesze się bardzo, że będzie mozna zobaczyć Twój cudowny ogród w programie Mai.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Lukrecjowy ogród 2021/05/24 13:48 #238265

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7511
  • Otrzymane podziękowania: 16521
Oj, myślałam, że okres powodziowy już się skończył :ohmy: .
Miło widzieć chociaż fragmenty Twojego ogrodu i cieszę się, że będę mogła udać się w niedzielę na dłuższy spacer :lol: .
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Lukrecjowy ogród 2021/05/24 17:25 #238279

  • markita
  • markita Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4372
  • Otrzymane podziękowania: 8041
To jest nie do wiary, a ja chodzę po ogrodzie i wszystko wysycha w oczach krecigl
Bardzo współczuję tego zalania, ciekawa jestem jak to wygląda dziś, kiedy woda zeszła. Bo chyba zeszła?
A jednocześnie bardzo się cieszę na niedzielny odcinek clap
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Lukrecjowy ogród 2021/05/24 18:44 #238291

  • Asia2
  • Asia2 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1179
  • Otrzymane podziękowania: 3733
Nelu, no nareszcie dałaś głos :). Facebook to nie wszystko :nie_wolno .
Zalanie wygląda koszmarnie, ale mam nadzieję, że obyło/obędzie się bez większych strat, czego życzę i trzymam kciuki. Ciekawe, czy już dzisiaj na Playerze można obejrzeć "Twój" odcinek. Zrobiłabym sobie prezent imieninowy i choćby wirtualnie Cię odwiedziła.
Ostatnio zmieniany: 2021/05/24 18:45 przez Asia2.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Efkaraj
Czas generowania strony: 0.195 s.