Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Bob Axmear nie żyje [*]

Bob Axmear nie żyje [*] 2017/01/26 20:47 #46449

  • Poll
  • Poll Avatar
  • Online
  • Administrator
  • Czciciel gwiazd i mądrości, miłośnik ogrodów...
  • Posty: 25640
  • Otrzymane podziękowania: 66647
W dniu 17 stycznia 2017 miłosników host obiegła wiadomość, że w wieku 66 lat zmarł Bob Axmear. Na specjalnej stronie HostaLibrary, której był twórcą napisano, iż niewielu ludzi miało tak wielki wpływ na świat host, jak właśnie ​​Bob. Był wielkim miłośnikiem tych roślin i założycielem najbardziej znanej strony poświęconej hostom - HostaLibrary.

Już w 1999 roku,Bob wpadł na pomysł, by zbudować stronę internetową, gdzie ludzie mogliby dzielić się swoimi zdjęciami i informacjami o odmianach host. Miało to być miejsce dla każdego, dla ludzi z całego świata. Bob z zapałem przystąpił do pracy i budował setki stron, które wypełniały się informacjami. HostaLibrary szybko stała się największym światowym źródłem informacji o hostach, odnotowano, iż korzystało z niej ponad 1000 użytkowników dziennie.

Przez lata Bob spędził tysiące godzin budując swój wkład w świat host i hostaloversów. Jego praca została doceniona najwyższym wyróżnieniem Amerykańskiego Towarzystwa Miłośników Host - Alex J. Summers Award w 2010 roku.






[*]
Ostatnio zmieniany: 2017/01/26 23:46 przez Poll.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma, Amarant, mirdem, MarzenaSantaFe, piku, Fabiola, zielonajagoda, Efkaraj, takasobie, muchazezlotym ten użytkownik otrzymał 9 podziękowań od innych
Moderatorzy: Poll
Czas generowania strony: 0.142 s.