Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/27 19:07 #132438

  • Ness
  • Ness Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1915
  • Otrzymane podziękowania: 2881
To co zrobiliście było w 100% profesjonalne :bravo Oglądam relacje z różnych pokazów roślin w UK i widzę te stanowiska z różnymi roślinami i muszę Wam powiedzieć, że spokojnie moglibyście robić wystawę paproci nawet na takich eventach jak Chelsea Flower Show i kto wie, może nawet dostalibyście nagrodę? think: Na pewno byliby zachwyceni. Na kolejne takie wydarzenie można by zaprosić ekipę Gardener's World, niech się dowiedzą że "Polacy nie gęsi" i swoje wystawy też mają i nie mają się czego wstydzić.
Piękne dekoracje, mini ogródki bajeczne (ja również zaczęłam się zastanawiam nad czymś takim u siebie), tort wygląda na bardzo smaczny, krówki w papierkach z logo to fantastyczny pomysł (może ma ktoś jakiś papierek po krówce na zbyciu?) Jeszcze tylko wykładu nie oglądałam ale domyślam się że jest świetny.
Uważam, że pomysł "Łowcy roślin" jest strzałem w dziesiątkę. Na pewno mnóstwo osób było by zainteresowanych taką tematyką.
pozdrawiam
Jaguś

Jeśli nie wiesz co masz dalej zrobić, zrób sobie kawę

Nad rzeczką, opodal krzaczka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, Tomek Mr, Kalmia, piku, Olusia, Zielona Ania, beatrix+, Elżbieta, zanetatacz, Fiona

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/27 19:34 #132441

  • zanetatacz
  • zanetatacz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 9950
  • Otrzymane podziękowania: 21875
jesteście niesamowici ......Miłko- świetne opisy zdjęć 2smiech 2smiech 2smiech ,Poluś-i mnie wciągnął twój wykład choć paprocie to nie moja bajka.......ale po obejrzeniu tak pięknych aranżacji to kto wie....
pozdrawiam Żaneta
"Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"-Cyceron
597 metrów zieloności
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): beatrix+


--=reklama=--

 

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/27 19:55 #132453

  • Tomek Mr
  • Tomek Mr Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 6445
  • Otrzymane podziękowania: 25546
Chciałem się poskarżyć, że Basik zmyła się bez pożegnania, a były dla niej odłożone paprociowe upominki :mlotek . Jurek (Semper) też nie wiadomo kiedy dał nogę, a chcieliśmy go zabrać na degustację 'Dziekanówki' pana Wolskiego. :kawa

Zen przy budowie skalniaka szczelinowego.



Wielkie podziękowania dla Ewy F. i Krzysztofa, którzy zamiast spacerować i podziwiać widoki Arboretum pomagali we wszelakich pracach do późnych godzin :)
Ostatnio zmieniany: 2018/09/27 20:11 przez Tomek Mr.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, Orszulka, edyta, Kalmia, piku, takasobie, edulkot, Olusia, Semper, Zielona Ania ten użytkownik otrzymał 5 podziękowań od innych

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/27 19:58 #132455

  • Olusia
  • Olusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3929
  • Otrzymane podziękowania: 10522
Mam propozycję , wszyscy co byli na ŚWIĘCIE PAPROCI w Wojsławicach i są na fejsie niech zmienią swoje zdjęcie w tle na jeden z fragmentów tomkowego ogrodu paprociowego .
Widziałam już zmianę u Marzenki .
Ja też dałam paprotę .

OLUSIA !!
Zapraszam do podziwiania: Moje hosty od A do Z
Ostatnio zmieniany: 2018/09/27 19:59 przez Olusia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, Orszulka, edyta, th, Kalmia, piku, edulkot, beatrix+, Elżbieta, Danusia ten użytkownik otrzymał 1 podziękowań od innych

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/27 20:14 #132458

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7511
  • Otrzymane podziękowania: 16521
Czy ja mogę poprosić więcej zdjęć mini ogródeczków recourse . Jestem bardzo ciekawa tych dzieł :tup .
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/27 20:26 #132460

  • Olusia
  • Olusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3929
  • Otrzymane podziękowania: 10522
OLUSIA !!
Zapraszam do podziwiania: Moje hosty od A do Z
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Orszulka, edyta, th, piku, edulkot, Semper, Zielona Ania, beatrix+, nowababka, Elżbieta ten użytkownik otrzymał 3 podziękowań od innych

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/27 20:32 #132463

  • Olusia
  • Olusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3929
  • Otrzymane podziękowania: 10522
Zapomniałam jeszcze o 2 wozach drabiniastych ... stały przed wejściem .





OLUSIA !!
Zapraszam do podziwiania: Moje hosty od A do Z
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, th, piku, edulkot, Zielona Ania, beatrix+, zanetatacz, Danusia, Fiona

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/27 21:04 #132473

  • edyta
  • edyta Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 7511
  • Otrzymane podziękowania: 16521
Ale żałuję, że mnie tam nie było :placz .
Wyrazy szczerego uznania dla wszystkich Twórców recourse recourse recourse .
Nie umiałabym powiedzieć co podobało mi się najbardziej. Czy rabaty paprociowe, czy skalniak szczelinowy, czy te urocze ogródeczki :kocham ? Że o wszystkich tych gadżetach i dodatkach to nawet nie wspomnę :bravo .
W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Pozdrawiam,
Edyta
Kamienne ścieżki wśród kwiecistych rabat
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): piku, beatrix+

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/27 21:46 #132485

  • Olusia
  • Olusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3929
  • Otrzymane podziękowania: 10522
A tak wyglądała praca przy ogródkach :















Ziemię i mech podbierałyśmy Tomkowi . Ubyła mu niejedna taczka i niejedna skrzynka .

OLUSIA !!
Zapraszam do podziwiania: Moje hosty od A do Z
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, Orszulka, edyta, th, piku, edulkot, Semper, Zielona Ania, beatrix+, Elżbieta ten użytkownik otrzymał 4 podziękowań od innych

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/27 22:14 #132492

  • Poll
  • Poll Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Czciciel gwiazd i mądrości, miłośnik ogrodów...
  • Posty: 26156
  • Otrzymane podziękowania: 69221
Wiecie z czego się cieszę najbardziej? Z tego, że dzięki tej imprezie, sporo zielonozakręconych forumków miało możliwość poznać się lepiej a to zawsze przekłada się na cieplejsza atmosferę na forum. Mam nadzieję, że osoby, które pierwszy raz się z nami spotkały, zobaczyły, iż nie ma się czego bać, trzeba się spotykać - prywatnie, czy tez na naszych zlotach, bo każde takie spotkanie wzbogaca nas i innych. :)

W najbliższym czasie, dziewczyny ze Szczecina maja zamiar odwiedzić kilka ośrodków i wybiorą miejsce, gdzie odbędzie się nasz przyszłoroczny zlot. Na początek, ruszą do Trzebieży. Poruszyłam ten temat z Ewa i Marzusią w Wojsławicach. Liczę na to, że lista chętnych szybko się zapełni i znów będziemy się dobrze bawić.
Ostatnio zmieniany: 2018/09/27 22:18 przez Poll.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Kalmia, piku, takasobie, edulkot, Olusia, zanetatacz, basik

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/27 22:42 #132494

  • markita
  • markita Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 4372
  • Otrzymane podziękowania: 8041
Olusia napisał:
Nie mogę się skupić na wozach drabiniastych, bo Wiesia, jako mistrz drugiego planu, zgarnia całą pulę 2smiech

A tak na poważnie, to już kolejny wieczór spędzam na czytaniu relacji, oglądaniu fotek i wzdychaniu, jak Wam tam było fajnie :silly: . Szacun dla całej ekipy recourse recourse recourse
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): piku, takasobie, beatrix+

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/27 22:58 #132498

  • Siberia
  • Siberia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3036
  • Otrzymane podziękowania: 6072
zdziwko zdziwko zdziwko zdziwko zdziwko

Nie można Was spuścić z oczu, bo zaraz narozrabiacie rotfl Ależ impreza!!! Ależ Ekipa!!! :kocham :kocham :kocham :kocham :kocham

Podziwiam i jestem dumna z Was, tak Pozytywnie i Zielono Zakręconych recourse recourse recourse recourse recourse
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomek Mr, edyta, piku

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/28 00:10 #132500

  • Nostra2004
  • Nostra2004 Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 21
Olusia napisał:
Mam propozycję , wszyscy co byli na ŚWIĘCIE PAPROCI w Wojsławicach i są na fejsie niech zmienią swoje zdjęcie w tle na jeden z fragmentów tomkowego ogrodu paprociowego .
Widziałam już zmianę u Marzenki .
Ja też dałam paprotę .

Ja z chęcią, ale nie mam nawet jednego "swojego" zdjecia :placz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/28 00:22 #132501

  • th
  • th Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Posty: 5769
  • Otrzymane podziękowania: 15414
Daga... jeśli chcesz się poczęstować jakimiś moimi fotkami Twoich florystycznych dzieł, które pokazywałam 2 strony wcześniej, to proszę bardzo, zaraz wrzucę na fejsa... wrzucone :zdrowko


Pozostałe moje fotki z wojsławickiej galerii





































.
Strefa cienia... zapraszam... Monika :)
Ostatnio zmieniany: 2018/09/28 03:49 przez th.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Orszulka, edyta, piku, takasobie, edulkot, Semper, Zielona Ania, beatrix+, Elżbieta, Danusia ten użytkownik otrzymał 1 podziękowań od innych

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/28 08:35 #132517

  • Asia2
  • Asia2 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 1179
  • Otrzymane podziękowania: 3733
Do tej pory siedziałam cicho, ale codziennie śledziłam nowe doniesienia z wydarzenia. Siedziałam cicho, bo zatkało mnie z wrażenia... Siedziałam cicho, bo zazdrość zżerała mnie od środka z głośnym mlaskaniem... Ale dość! Przetrawiłam gorycz, przełknęłam łzy bezsilnej złości (na siebie) i dam głos.
Jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji i przede wszystkim efektów starań Ekipy Zarządzającej (Poll, Tomek recourse recourse) i Wykonawczej - jesteście niesamowici! I choć zapewne fotki nie oddają całości, to i tak zachwycają! Jak przeczytałam i zobaczyłam pierwszą porcję doniesień, pomyślałam słowami Stefana Siary-Siarzewskiego : mają rozmach sk****wisyny... Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania!
Poll, Twojego wykładu nie miałam jeszcze okazji wysłuchać, ale jak tylko znajdę chwilę, natychmiast naprawię to niedopatrzenie.
Żałuję też straconej okazji spotkania się ze znanymi i poznania jeszcze nie poznanych Zielonozakręconych :placz . Choć zazdrość to bardzo brzydkie uczucie, zazdroszczę Wam jak ch***ra możliwości współtworzenia tego zacnego eventu :mur .
Poll, musi być następny raz! I już pierwsza się zgłaszam na ochotnika do roboty. I obiecuję, że tym razem nie pomylę weekendów :glupek !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, edyta, Kalmia, piku, takasobie, beatrix+, Elżbieta, a.nia

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/28 08:41 #132519

  • Olusia
  • Olusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3929
  • Otrzymane podziękowania: 10522
Daga... jeśli chcesz się poczęstować jakimiś moimi fotkami Twoich florystycznych dzieł, które pokazywałam 2 strony wcześniej, to proszę bardzo, zaraz wrzucę na fejsa... wrzucone :zdrowko


Moniko czy i jam mogę wykorzystać niektóre Twoje zdjęcia do naszej kroniki DNIA PAPROCI ?
OLUSIA !!
Zapraszam do podziwiania: Moje hosty od A do Z
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/28 08:50 #132522

  • th
  • th Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Posty: 5769
  • Otrzymane podziękowania: 15414
Olu... oczywiście! Wszystkie są do Twojej dyspozycji :zdrowko
Strefa cienia... zapraszam... Monika :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Olusia

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/28 08:52 #132523

  • Olusia
  • Olusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3929
  • Otrzymane podziękowania: 10522
Pamiątka że Święta Paproci.... Będzie mi przypominała o tym pięknym dniu. Przemek może coś do mini ogródków? może jakieś magnesiki na lodówkę......


OLUSIA !!
Zapraszam do podziwiania: Moje hosty od A do Z
Ostatnio zmieniany: 2018/09/28 08:59 przez Olusia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): edyta, piku, edulkot, Elżbieta, Danusia, Fiona

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/28 09:13 #132524

  • Efkaraj
  • Efkaraj Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Każdy kolor jest piękny, pod warunkiem, że jest czerwony :)
  • Posty: 13687
  • Otrzymane podziękowania: 32382
Codziennie, po kilka razy czytam i oglądam nowo dodane i starsze posty. Czytam i łzy mi się cisna same do oczu, że nie byłam. Zazdrośc mnie zżera, że nie ma tam mojego małego wkładu w te prace. Powtórzę jeszcze raz, bo milczec ciężko: wspaniale zorganizowane Święto. Widać wkład całe Ekipy i serca włożone w tę pracę. Na każdym ze zdjęć, widac ogromne zaangażowanie i wspaniałą zabawę.

Myslę, że żadne inne święto wojsławickie nie zostawiło i nie zostawi w odwiedzających tyle emocji i inspiracji.
Kochani, obudziliście uśpioną w narodzie kolejna manię; paprociomanię :) Będzie się działo i zdobywało. Myslę, że dzięki Wam, w naszym kraju zaczną się pojawiać sprzedawcy tych pięknych, koronkowych roślin :)
Ostatnio zmieniany: 2018/09/28 09:29 przez Efkaraj.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomek Mr, piku, dorkow0, beatrix+, Elżbieta

Zielonozakręceni organizatorem Dnia Paproci w Wojsławicach-organizacja i relacje z imprezy 2018/09/28 10:48 #132528

  • Tomek Mr
  • Tomek Mr Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 6445
  • Otrzymane podziękowania: 25546
Szkoda Ewo że nie mogłaś dojechać. Żałuję, że też nie było Kondzia , Marty(markity), Orszulki i jeszcze kilku osób mocno związanych z forum.Tu nie chodzi tylko o paprocie, ale o nasze małe święto i możność pokazania w wyjątkowym miejscu.
Artystka Bettina jest usprawiedliwiona ze względu na chwilowe (mam nadzieję) kłopoty zdrowotne ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Orszulka, Kalmia, piku, markita, beatrix+, Elżbieta
Czas generowania strony: 0.201 s.