Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: GDZIE KUPOWAĆ HOSTY - POLECANI I NIEPOLECANI SPRZEDAWCY

GDZIE KUPOWAĆ HOSTY - POLECANI I NIEPOLECANI SPRZEDAWCY 2022/07/15 12:02 #272879

  • beatazg
  • beatazg Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 3345
  • Otrzymane podziękowania: 10439
Po dwóch latach od zakupu zareklamowałam hostę Pole Cat w Hostabea . Pan Robert do mnie zadzwonił i powiedział , że u mnie mogła stracić cechy Pole Cat , i się uwstecznić , ale reklamacje mi uwzględnia . Wysłałam jeszcze zdjęcie z tamtego roku , gdzie wyglądała identycznie jak w tym . Zaproponował przy okazji darmowej wysyłki nowe odmiany , które wprowadził do sprzedaży . Więc chociaż na nic nie mam miejsca skusiłam się na 4 hosty . Jedna to taka co się u mnie staśmiła a 3 to nowe odmiany . . I oczywiście dobra Pole Cat . Muszę w spisie host zmienić zdjęcia , bo tam na nich jest nie ta odmiana .





Beata
Ostatnio zmieniany: 2022/07/15 12:07 przez beatazg.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Efkaraj, zanetatacz, basik, wojtek, ewakatarzyna

GDZIE KUPOWAĆ HOSTY - POLECANI I NIEPOLECANI SPRZEDAWCY 2022/07/15 15:17 #272882

  • Olusia
  • Olusia Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Posty: 3928
  • Otrzymane podziękowania: 10514
Ja jeszcze do P nie doszłam.....nikt nie zakwestionował Twojego zdjęcia?
OLUSIA !!
Zapraszam do podziwiania: Moje hosty od A do Z
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.


--=reklama=--

 

GDZIE KUPOWAĆ HOSTY - POLECANI I NIEPOLECANI SPRZEDAWCY 2022/07/16 10:36 #272923

  • beatazg
  • beatazg Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 3345
  • Otrzymane podziękowania: 10439
Tak Olu , na FB Ania (Panula) napisała , że to z pewnością nie ona i namówiła mnie na reklamację :) . Teraz podzielę sadzonkę na pół , bo jest kilka kłów i jej odstąpię , bo u niej też nie ta odmiana pod tą nazwą .



Beata
Ostatnio zmieniany: 2022/07/16 11:48 przez beatazg.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysia, dultom, Katarzyna2021

GDZIE KUPOWAĆ HOSTY - POLECANI I NIEPOLECANI SPRZEDAWCY 2023/06/20 15:53 #297822

  • beatazg
  • beatazg Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 3345
  • Otrzymane podziękowania: 10439
Fajne hosty przyszły z Sadzawki . Miałam kiedyś gorszy dzień i w trzech sklepach zamówiłam sobie. hosty . Te są ładne . Dwie droższe , dwie tańsze i trzy średnie :)



All Aflutter



Beata
Ostatnio zmieniany: 2023/06/21 07:16 przez beatazg.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysia, jugo, basik, a.nia, dultom, DorotaZ
Moderatorzy: Poll
Czas generowania strony: 0.156 s.